Akční nabídky

Xcessor náhradní komfortní Pěna Earbuds velké 45 modrá B072FKWD8S

Kód výrobku: B072FKWD8S
Dostupnost: Na skladě
Kč392,71 Kč1 066,32
Cena bez DPH: Kč392,71

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Pěna-sluchátka nabízejí mnohem pohodlnější nošení jako standardní silikonových sluchátek by

 • Jsou mnohem měkčí, co do uší zcela pěkně přizpůsobí a k tvar Ausdehnt, která perfektně celý vnitřní části ucha bedeckt

 • Nabízí lepší redukci šumu a hluku a ovlivňuje zvuk sluchátek není

 • Vysoká kompatibilitu díky enormní variace vnitřní velikosti Mohruds výlohy

 • Fit pro každou osobu bez ohledu na věk nebo náušnice velikost na základě široké možnost velikosti a sluchátek flexibilitu

 • Vlastnosti a rozdíly: – pěna sluchátka nabízejí mnohem pohodlnější nošení jako standardní silikonové koncovky sluchátek by – jsou mnohem měkčí, co v zcela krásně se a se hodí ke tvar Ausdehnt, které je perfektně celý vnitřní části ucha kryje – Nabízí lepší snížení hluku a nemá vliv na zvuk na sluchátka – vysoká kompatibilita díky enormní variace velikosti vnitřním výlohy Mohruds – Fit pro každou osobu bez ohledu na věk nebo náušnice velikost na základě široké možnost velikosti a sluchátka flexibilitu.
  Jak mohu vybrat správnou velikost:
  Může velmi komplikované vzhled, ale není to tak, jako je září. Sluchátka je nejlepší způsob, jak najít vaše tvar,, vnitřní velikost, ', což znamená, když sluchátka, zda je váš sluchátka hodí a je opravdu jednoduše dělat, protože každý model své vlastní vnitřní velikost má. Například, když je Váš aktuální sluchátka vnitřní průměr 5,5 mm, vyberte si model pěna sluchátka s průměr 5,5 mm – jednoduše.
  Další krok je, velikost, tvůj náušnice se hodí. Zde je opravdu zajímavě. Pěnové koncovky jsou velmi měkké a jsou jednoduše v téměř každý náušnice passen, ale pokud máte chuť na konkrétní velikost upravte to nejlepší, můžete vždy vybrat, co si myslíte, je správnou volbou, ale pokud si nejste jisti, který je pro tebe hodí, máme možnost, sadu každé velikost.

  Xcessor náhradní komfortní Pěna Earbuds velké 45 modrá B072FKWD8S

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze