Akční nabídky

TKL mechanická klávesnice LED osvětlená kompaktní 88 tlačítek Taktil a stisknutím modrého spínače QWERTZ Layout Gaming Keyboard německá rozložení rozložení B07T2ZMNHJ

Kód výrobku: B07T2ZMNHJ
Dostupnost: Na skladě
Kč1 021,88 Kč2 013,16
Cena bez DPH: Kč1 021,88

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Kompaktní a ergonomický design 88tlačítková klávesnice pro hraní a produktivitu

 • ❤Outemu Blue Switch : Přesné a slyšitelné s citelným odporem a akustickým kliknutím, jednoduše se nasazuje a přizpůsobuje (pouze uši).

 • Vícebarevné LED podsvícení, různé osvětlené režimy.

 • ❤ 100% anti-Ghosting s plným krytem na klíče zaručuje nejpřesnější současné stisknutí tlačítek.

 • Obsah balení: 1 x Z77mechanická klávesnice, 5 x náhradní přepínač, kleštičky a tlačítka, 1 x návod k obsluze (anglicky)


 • ❤ 1. Ovladatelný tlačítkový spínač Outemu Brown gaming
  Tlačítko Outemu-Gaming se vyznačuje celosvětovou technologií spínače tlačítek. Zlaté kontaktní kontakty, zlatě plátované kontaktní uzávěry a tlakově pevné pružiny z kovové slitiny poskytují každému hráči rozhodující výhodu. Spínače nejsou trvale zabíjeny. Můžete je vytáhnout a nahradit libovolným spínačem (není kompatibilní s Outemu-spínačem).
  Při hraní zařízení MMOs a MOBAs se často nejedná o nainstalování výstřelů než o pohyb ze střelného pole. Tlačítkový spínač Outemu Brown vám poskytne lehký taktický Feedback, abyste přesně věděli, kdy stisknete tlačítko.
  ❤ 2. Studené duhové podsvícení : Změňte individuální režim osvětlení. 9 přednastavených režimů podsvícení LED a 8 režimů osvětlení hraček s nastavitelným jasem a LED rychlostí.
  Jas barvy lze nastavit pomocí tlačítka pro šipky FN + ↑
  FN + 1 ~ 8: režim osvětlení hry. FN + 9 ~ 0: režimy osvětlení DIY.
  FN připojení: Snadný přístup k kalkulačkám, e-mailu, webovému prohlížeči, hlasitosti, médiím atd. stisknutím tlačítka FN + F1-F12. Multimediální klávesy vám umožní užívat si hraní a psaní Můžete ovládat pozadí bez ukončení vaší hry.
  ❤ 3. Vynikající zpracování: Hliníkový panel, pozlacený USB konektor, dvě gumové nohy a jedinečné klávesové krytky ABS DoubleShot-Injektion zajišťují vynikající pocit a lepší transparentnost podsvícení.

  TKL mechanická klávesnice LED osvětlená kompaktní 88 tlačítek Taktil a stisknutím modrého spínače QWERTZ Layout Gaming Keyboard německá rozložení rozložení B07T2ZMNHJ

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
Podobné výrobky