Akční nabídky

T98 Airpods Case kov 2019 nejnovější pouzdro AirPods s nástavci pro uchopení pevné držáky úložná taška AirPods pouzdro ultralehký prachotěsný kryt odolný proti poškrábání pro AirPods nabíjecí Case B07LBSKTDF

Kód výrobku: B07LBSKTDF
Dostupnost: Na skladě
Kč397,05 Kč1 127,91
Cena bez DPH: Kč397,05

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • ✔ 【DISSIPATION WÄÄRPID】: Pro Airpods Case se snaží T98 používat matný hliník (vnější) a měkký silikon (vnitřní) k montáži vysoce kvalitního hliníkového airpods Skin Cover Naše kovová taška na stativ velmi dobře chrání kufr kapes na stativ. Metal matte Haptik und Multi 5 Farben lassen Ihre Airpods Case und einzigartig aussehen.

 • ✔【360° PROTECTION】: Zaměřuje se na poskytnutí velké plné ochrany s minimálním objemem pro stativ Apple ve srovnání s běžným měkkým silikonovým stativem, hliníkový statický kryt je tvrdší a není snadno deformovaný; uvnitř měkký, trvanlivý silikon nepoškrábe nabíjecí stanice, 360° plně chráněná stojací stanice. Kromě toho zachytí prach a snadno se čistí.

 • ✔ 【Nebojte se a SLIP】: Po instalaci v úložném obalu nabíjecího kufru můžete i nadále používat synchronní tlačítko a nabíječku blesku na pouzdru. Všechny funkce pásku, senzoru a nabíjení Airpods Case fungují normálně. Vnější hliníkový design může zachovat původní styl a neklouže a sklouzne jako silikonový kryt pouzdra.

 • ✔ 【Nikdy nenechávejte žádné AIRPODS CASE】: Měkké silikonové -Airpods háčky do uší lze perfektně vsadit do ucha. Díky flexibilnímu silikonovému řemínku lze airpods použít jako sportovní sluchátka na krku. Karabinový háček lze upevnit na batoh, náramek atd. Nedělejte si starosti, že ztratíte své airpody.

 • ✔【KVALI】: Pokud nejste s Vaším pouzdrem T98 Airpods Case zcela spokojeni, kontaktujte nás jednoduše a my vám rádi nahradíme nové nebo úplné vrácení peněz. Vzduchové polstrování a nabíjecí stanice nejsou součástí dodávky.

 • Název barvy:Silver

  T98 Airpods Case kov 2019 nejnovější pouzdro AirPods s nástavci pro uchopení pevné držáky úložná taška AirPods pouzdro ultralehký prachotěsný kryt odolný proti poškrábání pro AirPods nabíjecí Case B07LBSKTDF

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze