Akční nabídky

Adaptér na sluchátka pro iPhone 7 Jack Aux Audio na 3 5 mm kabel adaptér na sluchátka rozdělovač pro hudbu a nabíjení kompatibilní s adaptérem iPhone 7 7 Plus 8 8Plus X XS Max pro všechny iOS B07XHRM5KT

Kód výrobku: B07XHRM5KT
Dostupnost: Na skladě
Kč411,93 Kč1 322,82
Cena bez DPH: Kč411,93

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • ◆ Soundtrack: přípojka na sluchátka Aux Audio + nabíjecí adaptér během nabíjení a poslech hudby. 3,5mm audio výstup pro zvuk s vysokým rozlišením. Lze jej použít i pro domácí audio a auta. Vyrobeno z kvalitních materiálů pro dlouhou životnost. Adaptér je velmi kompaktní, lehký a velmi přenosný.

 • ◆ ◆ ◆ Super kompatibilita: podporuje nízké výstupní ztráty až do 24 bitů, 48 kHz, kompatibilní s iPhone 7 / 2100 / 8 / 8P X / XS / XS MAX / XR nebo vyšší. Funguje na všech systémech iOS. Kompaktní a přenosné zařízení podporuje současné nabíjení a audio výstup, takže je vhodné pro každou scénu.

 • Vysoká kvalita: vysoce kvalitní oxidovaná hliníková slitina, odolná proti opotřebení, korozi, vylepšená schopnost odrušení, kvalitní materiály díky vysoce kvalitnímu povrchovému úpravě, perfektní přizpůsobení se všem 3,5 sluchátkům přináší nové zkušenosti.

 • ◆ Dokonalý design: nízká hmotnost, uložené v tašce nebo ji nosit, téměř žádné místo, vždy a všude si vychutnáte perfektní hudbu. Upozorňujeme: Tento produkt nepodporuje žádné funkce hovoru.

 • ◆ Služby: Nabízíme 3měsíční záruku bez starostí pro 100% spokojenost zákazníků. Pokud máte dotazy k produktu, můžete se na nás kdykoli obrátit. Opravdu vás obsluhujeme.

 • Tento bezpečnostní pás chrání vaši hlavu pro pohodlné a bezpečné, Snooze
  Zatímco váš bezpečnostní pás bezpečně přeložení zůstává. SEAT Belt Adjuster se hodí korektně přes ramena a kulaté, absorbuje šokům,
  drží bezpečnostní pás cestu z oblasti zad dítěte.
  Vlastnosti:
  1: Hodí se skvěle hodí k doplnění děti sezení, jsou ale také nejlépe vhodná pro přední sedadla.
  2: velkou výhodou je, suchý zip ein umožňuje přizpůsobení každému popruh.
  3: Tento polstrování popruhu je jednoduchý a decentní v vzhled a perfektně v jeho funkčnost:
  Není pevně sedí na popruh, vklouzne a měkký velmi dobře.
  4: Koerperzugewandte strana je Gedoppelt v materiál. Die suchý Veschluesse bezpečně.
  Polstrování jsou přesto dobře posuvná a přizpůsobit.
  Specifikace:
  Barva: šedá
  šíje: asi 30 * 12 (délka * šířka)
  Bezpečnostní kryt: asi 21 * 15 (délka * šířka)

  Adaptér na sluchátka pro iPhone 7 Jack Aux Audio na 3 5 mm kabel adaptér na sluchátka rozdělovač pro hudbu a nabíjení kompatibilní s adaptérem iPhone 7 7 Plus 8 8Plus X XS Max pro všechny iOS B07XHRM5KT

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze