MIAO. Grafický tablet 10× 5 6 palců velký kreslený tablet 8192 stupňů stisknutím baterie tužka na baterie 6 kláves dutý magnetický válec kompatibilní s Windows Mac B07ZNL7ZBK

Kód výrobku: B07ZNL7ZBK
Dostupnost: Na skladě
Kč3 658,01 Kč4 631,11
Cena bez DPH: Kč3 658,01

Množství

 

  • ★ 8192 rozměry tlaku: Realistické měření tlaku 8192 můžete své potrubí hladší. Silné linie nebo tenké linie jsou kompletně pod kontrolou. Melderate 266RPS minimalizuje zpoždění kabelu a zajišťuje bezproblémové a konstantní spánek. Hrany pod špičkou jsou Vaše inspirace vždy v blízkosti. Rozlišení pera 5080LPI zajišťuje jemnější a hladké.

  • Pracovní oblast: kreslicí prkno má 10× 5,6 palcovou aktivní plochu, která nabízí kreslení, kreslení nebo psaní velkým aktivním kreslením, a nabízí velké a hladké výkresy pro tvorbu digitální grafiky. ..

  • Funkce vyklápěcí a stylová baterie: podpora rozpoznání sklonu. V aplikaci, podporuje citlivost sklonu, může fungovat také jako u běžných kartáčů, tužky a popisovače, které budou vypadat přirozeně. Upgradní tužka funguje jako pravý kolík, není nutná žádná baterie, a nevyžaduje nabíjení. Můžete trávit spoustu času při práci venku nebo při výměně baterií.

  • ★ 6 tlačítek pro shortcut + dutý magnet kolečko: všechna tlačítka na levé straně mohou být přizpůsobena ke zlepšení účinnosti práce a usnadní vaši práci. Dutý magnetický váleček lze přizpůsobit pro celou řadu funkcí.

  • Podpora OS a Windows: kompatibilní s Windows nebo Mac OS. Je kompatibilní s většinou malířských softwaru jako Photoshop, SAI, Illustrator, Comic Studio, IS, Maya atd.

  • MIAO. Grafický tablet 10× 5 6 palců velký kreslený tablet 8192 stupňů stisknutím baterie tužka na baterie 6 kláves dutý magnetický válec kompatibilní s Windows Mac B07ZNL7ZBK

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze