Akční nabídky

Luvfun [balení 2 ks nylon USB kabel nabíjecí kabel datový kabel růžové zlato + stříbrný B07T251YN9

Kód výrobku: B07T251YN9
Dostupnost: Na skladě
Kč399,53 Kč1 263,29
Cena bez DPH: Kč399,53

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • [Rychlý přenos data] 5 V / 2,1 A USB 2. 0 připojení Vám přináší novou zkušenost s vysokou rychlostí nabíjení a synchronizovanými přenosovými rychlostmi. Rychlé nabíjení za 2,1 A, plné nabití za pouhé 2 hodiny. 1,5krát rychlejší než normální bleskový kabel; standardní přenos až 480 Mbps.

 • [Multi-ochranný systém] Připojení na kabely LUVFUN budou vaše přístroje lépe chráněny. Promyšlený design spínače s nadměrným proudem, nadměrným nabitím a zkratem; vysoce výkonné posuvy stabilizují napětí a stabilní výstupní proud; spínač kapacity pro ultimativní ochranu.

 • [Perfektní ležení] Délka 2 m je perfektní délka pro nabíjení Vašeho nebo zařízení v obývacím pokoji nebo v BÃ1″ 4ro pohodlné, zatímco ji umístíte na postel, pohovku nebo na RÃ1. 4 židle auta. Hrajte si bez starostí z náhlého vypnutí nebo krátké délky.

 • [Různé barvy] Výrazná barva růžového zlata se váš kabel odlišuje od mnohých barevných kabelů. Leštěné stříbro je velmi vhodné pro lidi všech věkových skupin. Nejlepší volba dárku pro vaše rodiče, děti, přátele nebo manžela. Oboustranný design vypadá a pro váš kabel, odolný proti opotřebení, dlouhá životnost.

 • [Servis] Máte bezplatnou jednorázovou záruku a 24hodinový laskavý e-mail podstébku 4tzen při nákupu kabelu LUVFUN. Luxusní ošetření každého zákazníka upřímně a sleduje objednávky každého zákazníka. Ujistěte se, že kupujete kup.

 • Barva:1M-RosÃgold+Silber+Gold

  Luvfun [balení 2 ks nylon USB kabel nabíjecí kabel datový kabel růžové zlato + stříbrný B07T251YN9

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze