klávesnice ElevenII opěrka zápěstí s gelovou opěrkou zápěstí pro zmírnění bolesti v zápěstí hráčů Avid-Gamer perfektní výška polštáře s ergonomickou masáží akupunktů B07MCPDLCX

Kód výrobku: B07MCPDLCX
Dostupnost: Na skladě
Kč407,39 Kč1 646,91
Cena bez DPH: Kč407,39

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Kompaktní a měkčí než jiné běžné polstrování – jak pěnová hmota na zápěstí, tak i polstrování na podporu klávesnice z paměťové pěny, s hustým a hustým švem zajišťují, že je gelový polštář odolný, hrana je stabilní, netřepí se a gel nebude vytékat. 0,5 cm / 0,2 palce silná podložka pod myš s 1,5 cm / 0,6 palce tlustým polstrováním zápěstí. 2,5 cm / 1 palce tlusté polstrování klávesnice vytváří perfektní výšku pro práci na počítači a pro nadšené hráče.

 • Příjemná a perfektní výška pro bolesti zápěstí – kompaktní gelové polstrování s perfektní výškou 2,5 cm / 1 palec, ergonomická akupunkturní masáž, opravdovou pomůcku při karpálním tunelu. Ať už nadšený hráč, profesionální psací výkon nebo jakýkoli jiný PC uživatel, s touto masážní podložkou a touto podložkou pro klávesnici můžete hrát mnohem vytrvalější a příjemnější. Pomáhá zmírnit bolesti zápěstí při práci.

 • Protiskluzový silikon a ergonomický povrch – podložka pod myš i podložka na klávesnici mají silikonovou spodní stranu, aby se zabránilo sklouznutí. Budete mít radost, že podložka pod myš již neklouže, ale zůstane pevně na svém místě, jakmile ji umístíte na svém psacím stole. Ergonomický povrch. pomalé zpětné odpružení a snadno se přenáší z formy, ideální pro delší dobu používání.

 • Vhodná velikost a nízká hmotnost – zcela dostačující! 33 x 7 cm / 13 x 2,8 palců (délka x šířka) je perfektní pro klávesnice v běžné šířce. Díky velikosti 24 x 20 cm (délka x šířka) je podložka pod myš dostatečně velká pro náročné úkoly. Dostatečně lehké pouze 635 g / 1,4 lb, abyste mohli všude používat. Určitě oživují pracovní oblast, udržují zápěstí zdravé a současně uvolňují sbírané napětí.

 • Hebká látka s psychedelickým designem hvězdné nebe dekorativní pro kancelář – hebká látka zajišťuje uklidňující pocit a uvolnění během psaní. Speciální a tajemné vzory vám dodají pocit, že pracujete na hvězdné oblohě.

 • Název barvy:Sternenhimmel

  klávesnice ElevenII opěrka zápěstí s gelovou opěrkou zápěstí pro zmírnění bolesti v zápěstí hráčů Avid-Gamer perfektní výška polštáře s ergonomickou masáží akupunktů B07MCPDLCX

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze