Akční nabídky

Huawei P20pro pancéřové sklo Beyeah kompletní obal ochranná fólie z kvalitního tvrzeného skla pro Huawei P20pro Černá B07BDKDVYP

Kód výrobku: B07BDKDVYP
Dostupnost: Na skladě
Kč410,07 Kč1 382,76
Cena bez DPH: Kč410,07

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • 1. Beyeah pro fit technologie nabízí vašemu smartphonu s zakulaceným obrazovka, kompletní ochranu proti běžným opotřebením.

 • 2. Fulls obrazovka fólie zakrývá celý displej, všechny hrany jsou optimálně Mitgeschuetzt.

 • 3. transparentnost a vysoká citlivost, stejně jako perfektní přilnavost, ukazatel zachovává původní kvalitu a pečuje o originální Touch pocit.

 • 4. Stupeň odolá poškrábání až do 9H, ochrana displeje před poškrábáním, prachem a opotřebením, mastné skvrny, otisky prstů.

 • 5. Beyeah nabízejí doživotní zárukou.

 • Specifikace:
  Značka: Beyeah
  Série: Full ochranná fólie z tvrzeného skla
  Materiál: tvrzené sklo
  Styl: jednoduše
  Balení obsahuje:
  1 x vyvážené sklo ochrana na mobil obrazovky
  1 x Giude nálepka
  1 x Profi obrazovky čištění papír (suché a mokré)
  Záruka:
  Pokud by Vám dodaný produkt měl být jakýmkoliv způsobem poškozen nebo pokud jste omylem zakoupili špatný produkt nebo pokud máte jiné přání, kontaktujte nás, prosím, přes sdělení systém. Budeme reagovat během 24 hodin a pokusíme se najít nejlepší řešení.
  Upozornění:
  Nabízíme pouzdra a fólie pro širokou paletu přístrojů (tablety/mobilní telefony) od různých výrobců. Při hledání zadejte prosím "" Beyeah + Váš tablet/mobilní telefon "", abyste rychle najít váš požadovaný výrobek. Navzdory největší péčí při fotografování fotografie produktu, může dojít k barevným odchylkám z důvodu různých systémových standardů.

  Huawei P20pro pancéřové sklo Beyeah kompletní obal ochranná fólie z kvalitního tvrzeného skla pro Huawei P20pro Černá B07BDKDVYP

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze