Akční nabídky

Fanxieast Kids sluchátka skládací sluchátka pro děti děti malé děti chlapce dívky s mikrofonem B07R4262PH

Kód výrobku: B07R4262PH
Dostupnost: Na skladě
Kč403,46 Kč1 709,95
Cena bez DPH: Kč403,46

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • 【 Péče pro ochranu proti vlhkosti】 – Dětské sluchátka Fanxieastu mají pokrokový systém sluchátek s kvalitními 40mm ovladači a poskytuje bohatý a křišťálově čistý zvuk. Tato dětská sluchátka s omezením hlasitosti 85 dB je absolutně bezpečná pro děti a pečuje o Váš zdravý růst.

 • 【PP bez PDA 】 Tato sluchátka pro malé děti z PP v potravinářské kvalitě bez PDA nabízí vašemu dítěti příjemný pocit pokožky a vaše děti budou cítit bezpečně. Sluchátka Fanxieast pro děti jsou koncipována s přísnou ergonomií pro děti ve věku od 2 do 15 let.

 • Lehký a lehký design. – tyto dětské náhlavní sluchátka nad uchem jsou dostatečně malé, aby byly uloženy a přenášeny. Je to perfektní volba pro vaše děti, které slyší přes tablety v autě/letadle. Je to nejlepší volba pro rodinu dítěte.

 • Profesionální výhoda pro domácí použití. Nastavitelná čelenka se perfektně hodí pro rostoucí děti a mládež. Dětská sluchátka s 3,5-metrovým nylonovým kabelem. Nylonový drát drží uchopení a stlačení dětí. Sluchátka se hodí pro děti ke učení ve škole nebo doma.

 • Značková kvalita 】 – každá sluchátka byla před opuštěním dílu podrobena profesionální zkoušce kvality. Poskytujeme bezpodmínečné vrácení peněz do 45 dnů a 12měsíční záruku. Máte-li jakýkoliv problém, kontaktujte nás prosím nejprve poskytneme nejlepší servis.

 • Barva:Rosa

  Fanxieast Kids sluchátka skládací sluchátka pro děti děti malé děti chlapce dívky s mikrofonem B07R4262PH

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze