Akční nabídky

EarPlugs [2dílná sada] od DnA Tech® nástavec z hebkého silikonu pro airpods a EarPods nepřekonatelné držení v uchu – perfektní pro sport a volný čas B07JVPWJKF

Kód výrobku: B07JVPWJKF
Dostupnost: Na skladě
Kč411,93 Kč1 070,04
Cena bez DPH: Kč411,93

Množství

 

    Kompatibilní s vaším modelem .
  • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

  • Dokonalé držení – náušnice jsou nástavcem pro vaše airpody nebo náušnice a optimálně je zafixují ve vašem uchu. Žádné kývání, žádné sklouznutí, žádné vypadávání.

  • ✅ Vysoká funkčnost – ideální při sportu, ve volném čase nebo v každodenním životě, nástavce vám nabízí v každé situaci života spolehlivé držení v uchu. Ergonomicky tvarované nástavce na sluchátka usnadňují vložení a vyjmutí airpodu.

  • Prémiová kvalita – hebký silikon našich náušnic je odolný proti potu, vodě a škodlivým vlivům prostředí. Ergonomicky tvarované nástavce na sluchátka se snadno čistí a rychle schnou – 100% hygienické. Tak můžeš své airpodky sdílet také s ostatními.

  • ✅ chytrý design – speciálně koncipovaný design náušnic se přizpůsobí všem tvarům náušnic, aniž by ovlivnil kvalitu zvuku. Měkký silikon ti nabízí příjemný pocit při nošení, který není ani po delší době nepohodlný.

  • ✅ WHATS IN THE BOX? Součástí dodávky je hned dva pár náušnic. + DnA Tech Care: Pokud nejste s EarPlugs z nějakého důvodu 100% spokojeni, zašlete nám do 60 dnů zpět. Náš přátelský podpůrný tým se ihned postará o vaše přání a vrátíme Vám plnou kupní cenu. Upozornění: Naše náušnice jsou nástavce pro Apple AirPods. Ty nejsou součástí dodávky.

  • EarPlugs [2dílná sada] od DnA Tech® nástavec z hebkého silikonu pro airpods a EarPods nepřekonatelné držení v uchu – perfektní pro sport a volný čas B07JVPWJKF

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze