Akční nabídky

dipos Huawei Honor 5C ochranná fólie 2kusy–antireflexní kvalitní fólie matná B01HEQIWXO

Kód výrobku: B01HEQIWXO
Dostupnost: Na skladě
Kč411,73 Kč1 514,01
Cena bez DPH: Kč411,73

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Made in Germany. Padnoucí a obrysově přesná pro Huawei Honor 5 C displej na nejmodernějších strojích.

 • Vítěz testu časopisu c' t vydání č. 3 (2012): Antireflexní fólie v testu. Kromě výrobců Belkin, Folix, Hama, hsw3000, Moshi a 3 M získává dipos Antireflex jako jediná antireflexní fólie hodnocení velmi dobře.

 • Extrémně odolné proti poškrábání, z tvrdého lakovaného povrchu. 3H tvrdost tužky.

 • Snadná instalace – 100% instalace bez bublin u vyčištěného displeje. Speciální silikonová přilnavá vrstva vytlačuje vzduch při aplikaci a automaticky přilne na displej.

 • Žádné omezení provozuschopnosti. Ochranná fólie displeje Dipos nabízí příjemný pocit obsluhy a je optimalizována pro Huawei Honor 5 C displej optimalizuje.

 • Přesně tvarovaný pro Huawei Honor 5 C, originální Dipos antireflexní ochranná fólie na displej.
  dipos antireflexní ochranná fólie je vhodná, pokud chcete zlepšit čitelnost vašeho displeje za nevhodných světelných podmínek (např. za slunečního svitu) a chránit váš displej před poškrábáním a poškozením. Tato fólie má speciální antireflexní matnou vrstvu a je tak ideálně vhodná pro všechny, kteří rádi cestují.
  Obrys byl vyroben na originálním Huawei Honor 5 C a do nejmenšího detailu optimalizován a střižen pomocí vysoce precizního laserového systému.
  Materiál je díky speciální vrstvě (tvrdost tužky 3H) velice odolný vůči poškrabání a abrazi.
  Moderní silikonová přilnavá vrstva zajišťuje, že se fólie sama přizpůsobí displeji a lze ji nalepit bez bublin. Malé bublinky je možné vytlačit na okraj. Die přilnutí proběhne kompletně bez lepidla a adheze, tím se Dipos fólie i po letech beze zbytku odstranit, bez během používání nesklouzává.
  Upozornění.
  Der antireflexní efekt je ve srovnání s lesklým méně výrazný, protože matná. Srovnatelné je to se podobá tisku, fotografií, kterou si můžete objednat matnou nebo lesklou. Pokud je pro vás originální vzhled displeje důležitější než antireflexní efekt, doporučujeme použít téměř neviditelnou ochrannou fólii Dipos Crystalclear jako alternativu k tomuto výrobku.
  Obdržíte originálně zabalené značkové zboží (1 balení s 2 Fóliemi) včetně vícejazyčného návodu (německy, anglicky, francouzsky), navrženo a sestaveno v Německu.

  dipos Huawei Honor 5C ochranná fólie 2kusy–antireflexní kvalitní fólie matná B01HEQIWXO

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze