Akční nabídky

Alinsea ochranná fólie pro Oneplus 7 pro pancéřové sklo jednoduchá instalace bez bublin antioleje a bublin kompletní ochrana displeje pro Oneplus 7 Pro B07SM6M65M

Kód výrobku: B07SM6M65M
Dostupnost: Na skladě
Kč394,57 Kč1 823,63
Cena bez DPH: Kč394,57

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • [Precizní design] Alinsea pancéřová ochranná fólie je speciálně pro Oneplus 7 Pro.

 • [Bez bublinek, snadná instalace a perfektní tvar] Mějte dlouhou životnost a trvanlivost, zatímco zabráníte tomu, aby ochranná fólie displeje snížila. Před instalací se přesně podívejte na video. To je tajemství úspěchu.

 • [Nejlepší ochrana] Tato pancéřová fólie Oneplus 7 Pro tvrdost, extrémně vysoká tvrdost, chrání efektivně Váš mobilní telefon před poškrábáním, díky klíčům, nožům a jiným ostrým předmětům.

 • [Jasně hladká] Opticky transparentní, téměř neviditelná a HD ochranná fólie na displej s hladkým skleněným povrchem a „3D Touch kompatibilní“, jako žádná ochranná fólie.

 • [Super tenký] Alinsea pancéřová ochranná fólie je velmi tenká, ideální pro displej mobilního telefonu a hodí se pro většinu pouzder na mobily, aniž by byla ovlivněna krásu telefonu.

 • Alinsea ochranná fólie pro Oneplus 7 na pancéřové sklo, jednoduchá instalace, bez bublin, proti oleji a poškrábání a bez bublin, kompletní ochrana displeje pro Oneplus 7 Pro

  Jednoduše se na nás obraťte dotazy a návrhy. Uděláme vše pro to, abychom Vám mohli nabídnout vynikající zákaznický servis. Uvolňujeme od celého srdce. Děkujeme. Email: support@alinsea.com

  Vysoká průhlednost: s 99,9% průhledností obrazovky, zajišťuje přirozený zážitek ze sledování. Obraz není ovlivněn a zkreslený.

  Ochranná fólie na displej poskytuje maximální ochranu pro dotykový displej vašeho mobilního telefonu. Vzdálenost mezi vaším telefonem a ochrannou fólií na displej umožňuje správné místo pro většinu obalů.

  Upozornění:
  Doporučujeme, abyste obdrželi instalační video tím, že skenujete QR kód do pokynů na skenování před instalací a po zobrazení nainstalujete ochrannou fólii, abyste podpořili úspěšnou instalaci ochranné fólie.

  Alinsea ochranná fólie pro Oneplus 7 pro pancéřové sklo jednoduchá instalace bez bublin antioleje a bublin kompletní ochrana displeje pro Oneplus 7 Pro B07SM6M65M

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze