Abafia Bluetooth sluchátka V5.0 Bluetooth sluchátka do Ear CVC 6.0 sportovní sluchátka IPX5 vodotěsná mini sluchátka s mini magnetickým kovovým nabíjecím boxem pro Android iPhone Samsung Huawei HTC B07N7YX53J

Kód výrobku: B07N7YX53J
Dostupnost: Na skladě
Kč399,12 Kč1 849,26
Cena bez DPH: Kč399,12

Množství

 

    Kompatibilní s vaším modelem .
  • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

  • 【Vodotěsný Bluetooth 5.0 a IPX5 】Vybaveno nejmodernějším Bluetooth 5. 0, nízká spotřeba energie, vysoká kompatibilita, vysoká rychlost připojení. Technologie Bluetooth 5.0 zajišťuje stabilní spojení až do 15 metrů. IPX5 rovně vodotěsné jsou odolné proti potu, dešti. Perfektně se hodí pro masáž / fitness / surfování / běh / trénink.

  • 【Touch ovládání a True Wireless】Sluchátka Mini TWS bluetooth s jedinečnou funkcí dotykového senzoru jednoduché ovládání Odpovídá call, play/pause, power on/off. Advanced noise canceling technology, Stereo Headset Sport sluchátka, vestavěný citlivý HD mikrofon, mini a bezdrátový design bez nutnosti používat pouze jeden kabel.

  • 【 narozeno pro uši】 Mini sluchátka do uší se hodí téměř pro každé ucho, hodí se na tři různé nahrazená sluchátka. Sluchátka lze použít samostatně nebo společně. Dva headsety lze současně připojit ke dvěma přístrojům Bluetooth a automaticky se spojí s přístrojem, který byl poprvé spojen.

  • 【 Magnetický nabíjecí box 】 Přenosná magnetická nabíječka do úložného boxu nabije sluchátka Bluetooth po použití kdykoli a kdekoliv. Pokud jej opět vložíte do hlavového sedla a pouzdro zavřete, automaticky se nabíjí. Nabíjecí box s integrovanou baterií 800 mAh, která nabíjí sluchátka 8krát, když je baterie plně nabitá.

  • 【Balení obsahuje: 2 × sluchátka Abafia Bluetooth (R + L); 1 × nabíjecí box 1 × USB nabíjecí kabel; 3 špunty do uší; 1 × návod k obsluze (český jazyk nelze zaručit). Nabízíme 180 denní profesionální záruku a přátelský zákaznický servis, abyste si mohli v našem obchodě užívat příjemný nákupní zážitek.

  • Abafia Bluetooth sluchátka V5.0 Bluetooth sluchátka do Ear CVC 6.0 sportovní sluchátka IPX5 vodotěsná mini sluchátka s mini magnetickým kovovým nabíjecím boxem pro Android iPhone Samsung Huawei HTC B07N7YX53J

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze